Szafka ubraniowa Sul 31 W

Dodaj recenzję:
  • Producent: MALOW
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 499,00 zł 776,13 zł 613,77 zł
  • Wymiary zewnętrzne: 180 x 30 x 50 cm
  • Waga: kg
  • Szafka BHP socjalna na ubrania
  • W magazynie dostępne w kolorze Ral 7035

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy.
Zapytaj o produkt, zadzwoń - 22 826 21 48, 601 262 148 lub wyślij do nas zapytanie na adres: kontakt@szafy-sejfy.pl

Szafka ubraniowa SUL 31 W Malow - 2 drzwiowa

Szafa ubraniowa SUL 31 W z drzwiami w kształcie litery L zamek kluczowy 1 punkt. rygl.

Szafy Sul 31 W st Malow należy do serii mebli metalowych socjalnych znanych od lat i cieszących się dużą popularnością. Jest to funkcjonalne rozwiązanie w przypadku zagospodarowania szatni , które nie dysponują dużą przestrzenią i konieczne jest maksymalne wykorzystanie miejsca. Szafy SUL W st dają komfortowe rozwiązanie ze sporą ilością miejsca na odzież oraz inne rzeczy osobiste.

 

Model szafki ubraniowej SUL 31 W to wersja pojedynczej szafy z dwoma niezależnie zamykanymi drzwiami. Szafa wyróżnia się wysokiej, jakości materiałami, z których została zbudowana i które zapewniają stabilność i wytrzymałość. Szafy metalowe Malow, także szafa SUL 31 W st malowana jest w technologii proszkowej na kolory z palety Ral. Malowanie proszkowa podwyższa odporność korozyjną szafy, a także zapewnia maksymalną przyczepność farby.

Drzwi szaf Sul 31 W st w kształcie litery L posiadają nowoczesne otwory wentylacyjne z zastrzeżonym znakiem produkcyjnym. Drzwi szaf Wemo st ryglowane sa zamkiem kluczowym w 1 pkt. Do zamka dołączone są 2 klucze. Dostarczone szafy mają zamontowane zamki kluczowe, które są w systemie Master. Można kupić klucz matkę, umożliwi to otwarcie zakupionych szafek metalowych Wemo tylko 1 kluczem. Dodatkowe otwory technologiczne znajdują się w ścianach bocznych co umożliwia to skręcanie szaf ze sobą gdyby nastąpiła taka potrzeba. Każda komora szafki posiada, drążek z haczykami do zawieszania ubrania, plastikowy wizytownik przyklejany do drzwi.

Poniżej zestawienie standardowych  kolorów: