Szafa do suszenia odzieży i butów

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 4 060,00 zł 4 993,80 zł

Szafa do suszenia odzieży i butów  to produkt  z serii mebli socjalnych polskiego producenta Malow. Szafa do suszenia odzieży pozwala na przechowywanie wilgotnej odzieży i obuwia oraz jednoczesne suszenie. Jest to możliwe dzięki zamontowanemu systemowi grzewczemu. Szafa metalowa doskonale nadaje się w różnego rodzaju miejscach pracy, gdzie odzież robocza ulega częstemu zawilgoceniu – place budowów, zakłady wodociągowe, lotniska, kopalnie czy chłodnie. Szafa gospodarcza do suszenia  zapewnia łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów dzięki zastosowaniu lameli zamiast drzwi.

 

Specyfikacja

 

Szafa do suszenia odzieży i butów przystosowana jest do przechowywania 10 kompletów roboczych. Korpus szafy bhp wykonany został z blachy ocynkowanej ogniowo. Górna część wyposażona jest w drążek ubraniowy i posiada zamontowaną kurtynę z przezroczystych lameli . Kurtyna ta zabezpiecza komorę przed nadmierną utratą ciepła. W dolnej części znajduje się przestrzeń przeznaczona na obuwie – 20 długich rur, umożliwiających zawieszenie wysokich butów roboczych.

Szafa do suszenia odzieży i butów posiada dwa moduły grzewczo-wentylacyjne, pozwalające na sprawne suszenie. Dzięki przymocowanym dwóm uchwytom możliwe jest przesuwanie szafy, zaś stopki poziomujące pozwalają na postawienie jej nawet na nierównej nawierzchni.

 

 Na załączonym zdjęciu pokazane sa 2 szafy.

 

Poniżej zestawienie dostępnych kolorów:Wszystkie produkowane przez nas metalowe meble i szafy ubraniowe  posiadają odpowiednie certyfikaty:

Certyfikat COBRABID -BBC, który jest gwarantem spełnienia wymagań określonych na podstawie norm PN-F 06010-05:1990; PN-F0-06001-1:1994/Az1:2000; PN-EN 14749;200;PN-EN 14073-2:2006

Atest Higieniczny PZH.

Atesty klasyfikacyjne w zakresie reakcji na ogień, certyfikaty zgodności z polskimi normami

Certyfikat ISO 9001, ISO 14001, certyfikaty zgodności z polskimi normami.

Deklaracje bezpieczeństwa użytkowania.

Świadomi  jakości produktów , Malow udziela  rękojmi za wady fizyczne  mebli metalowych  24 miesiące od dnia sprzedaży.

 

 

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy.
Zapytaj o produkt, zadzwoń - 22 826 21 48, 601 262 148 lub wyślij do nas zapytanie na adres: kontakt@szafy-sejfy.pl