Szafka skrytkowa ze schowkami Sus 325 W Tania

Dodaj recenzję:
  • Producent: MALOW
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 980,00 zł 1 339,47 zł 1 205,40 zł
  • Wymiary zewnętrzne : 180 x 60 x 50 cm
  • Szafa metalowa Sus 325 w to pojemna i trwała szafa socjalna Malow

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy.
Zapytaj o produkt, zadzwoń - 22 826 21 48, 601 262 148 lub wyślij do nas zapytanie na adres: kontakt@szafy-sejfy.pl

Szafka skrytkowa ze schowkami Sus 325 W

 

 

Szafy skrytkowe ze schowkami model rodziny SUS polskiego producenta firmy Malow to wysokiej jakości produkty, które pozwalają na wydzielenie przestrzeni na rzeczy prywatne  pracowników w miejscach pracy, klientów ośrodków sportowych, klubów fitness. Szafy skrytkowe ze schowkami są popularne w szkołach i na uczelniach, gdzie umożliwiają bezpieczne i wygodne przechowywanie książek oraz przyborów szkolnych. Szafy skrytkowe SUS dostępne są w szerokiej gamie kolorów palety Ral,
 
Szafa skrytkowa ze schowkami  SUS 325 W to dwie kolumny po pięć skrytek. Mamy dziesięć oddzielnych zamykanych schowków. Wysokiej jakości materiały, z których wykonana została szafa SUS 325 W, zapewniają wytrzymałość.  Konstrukcja szafy posiada dodatkowe wzmocnienia profile zamknięte wpływa na sztywność i stabilność szafy. Funkcjonalność i uniwersalność szafa zyskuje dzięki możliwości zamontowania dodatkowego wyposażenia, takiego jak nóżki, cokół czy podstawę z ławką.
 
 
SPECYFIKACJA
 
Szafa skrytkowa SUS 325 W wykonana została w całości z blachy stalowej o grubości 0,5 mm. Zaawansowana konstrukcja oparta została na profilach zamkniętych, które zastosowano w ścianach, drzwiach oraz wieńcach dolnych i środkowych szafy. Farby nakładane są  malowane proszkowo. Szafa SUS 325 W dostępna jest w 15 kolorach z palety Ral.
 
Szafa oferuje 10 skrytek rozmieszczonych w dwóch kolumnach. Po zewnętrznej stronie drzwi przymocowane zostały samoprzylepne wizytowniki, które umożliwiają opisanie przedziałów. Perforacja zastrzeżona znakiem przemysłowym, wykonana na drzwiach szafy pozwala na prawidłową cyrkulację powietrza w szafie. Drzwi szafy SUS 325 W ryglowane są jednopunktowo przy pomocy kluczowego zamka cylindrycznego.

 

Poniżej zestawienie dostępnych kolorów: