Szafka skrytkowa ze schowkami Sus 322 W Tania

Dodaj recenzję:
  • Producent: MALOW
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 662,40 zł 905,28 zł 814,75 zł
  • Wymiary zewnętrzne: 180 x 60 x 50 cm
  • Metalowe szafy skrytkowe Malow dostarczane w całości

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy.
Zapytaj o produkt, zadzwoń - 22 826 21 48, 601 262 148 lub wyślij do nas zapytanie na adres: kontakt@szafy-sejfy.pl

Szafka skrytkowa ze schowkami Sus 322 W

 NAPISZ O SPECJALNA CENĘ DLA CIEBIE

Metalowe szafy skrytkowe ze schowkami  SUS polskiego producenta firmy Malow sa  wysokiej jakości produktami, które pozwalają na wydzielenie przestrzeni na rzeczy prywatne  pracowników w miejscach pracy, klientów ośrodków sportowych, klubów fitness. Szafy skrytkowe ze schowkami są popularne w szkołach i na uczelniach, gdzie umożliwiają bezpieczne i wygodne przechowywanie książek oraz przyborów szkolnych. Szafy skrytkowe SUS dostępne są w szerokiej gamie kolorów palety Ral,
 
Szafa skrytkowa ze schowkami  SUS 322 W to dwie kolumny po dwie skrytki. Czworo oddzielnych zamykanych schowków. Wysokiej jakości materiały, z których wykonana została szafa SUS 322 W, zapewniają wytrzymałość.  Konstrukcja szafy posiada dodatkowe wzmocnienia profile zamknięte wpływa na sztywność i stabilność szafy. Funkcjonalność i uniwersalność szafa zyskuje dzięki możliwości zamontowania dodatkowego wyposażenia, takiego jak nóżki, cokół czy podstawę z ławką.
 
 
SPECYFIKACJA
 
Szafa skrytkowa SUS 322 W wykonana została w całości z blachy stalowej o grubości 0,5 mm. Zaawansowana konstrukcja oparta została na profilach zamkniętych, które zastosowano w ścianach, drzwiach oraz wieńcach dolnych i środkowych szafy.

Zimnowalcowana stal o grubości 0,5 mm to materiał, który gwarantuje wysoką jakość wykonania i odporność na uszkodzenia mechaniczne .

Farby nakładane są metodą malowania proszkowego. Szafa SUS 322 W dostępna jest w 15 kolorach z palety Ral.

 

Poniżej zestawienie standardowych kolorów:


 


Szafa oferuje 4 skrytek rozmieszczonych w dwóch kolumnach. Po zewnętrznej stronie drzwi przymocowane zostały samoprzylepne wizytowniki, które umożliwiają opisanie przedziałów.Wizytownik na zewnętrznej części drzwi pozwalają na łatwą personalizację każdej szafki.System otworów wentylacyjnych - perforacja wykonana na drzwiach szafy pozwala na prawidłową cyrkulację powietrza w szafie.    Drzwi szafy SUS 322 W ryglowane są jedno punktowo przy pomocy kluczowego zamka cylindrycznego.Zamek zapewnia bezpieczeństwo i pewność, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do zawartości skrytek. Mozna także kupić  tzw. master key, czyli klucz, który otworzy każdą ze skrytek.