Wózek na tablety WNT 33

Dodaj recenzję:
  • Producent: MALOW
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 4 438,00 zł 5 458,74 zł

 

  • Wózek na tablety WNT 33 MALOW ABES
  • Wys.1050 x szer.730 x głęb. 440 mm

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy.
Zapytaj o produkt, zadzwoń - 22 826 21 48, 601 262 148 lub wyślij do nas zapytanie na adres: kontakt@szafy-sejfy

Wózek na tablety WNT 33 - ładowanie USB

Najnowszym produktem serii Cyfrowa Szkoła firmy Malow jest wózek na tablety WNT 33.

Jedyny taki polski produkt na naszym rynku. Wózek mobilna szafka  doskonale sprawdza się w szkołach,  uczelniach,  bibliotekach salach konferencyjnych i  we wszystkich  miejscach, gdzie używane są tablety i niezbędne  jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Wózek posiada 32 komory na tablety lub smart fony i jedną  przestrzeń na laptopa. Konstrukcja i rozwiązania technologiczne zastosowane w wózku gwarantują bezpieczne ładowanie  tabletów a także zabezpieczają całą instalację przed przegrzaniem. Ponadto wózek na tablety cechuje się prostą i atrakcyjną formą, a szeroki wybór kolorów pozwala na łatwą aranżację wnętrza. W naszym magazynie dostępne od reki,

 

 

SPECYFIKACJA

 

Wózek na tablety i laptop model  WNT 33 posiada korpus wykonany z blachy stalowej o grubości 0,8-1,0 mm, Drzwi skrzydłowe zamykane są przy pomocy zamka zabezpieczającego z blokadą w dwóch punktach. Wewnątrz wózka znajdują się 32 ponumerowane przegrody na tablety oraz jeden przedział na laptopa. Tablety przechowywane są we wkładach z pianki niepalnej o maksymalnym wymiarze przestrzeni roboczej 12x205x295 mm (12,2″).Ładowanie poprzez USB. Wymiary półki z gniazdem do ładowania laptopa wynoszą 100x340x520 mm.

 

Wózek WNT 33 Malow  pozwala na jednoczesne ładowanie wszystkich tabletów oraz laptopa. W wyposażeniu znajdują się dwa kable: z wyjściem na IEC C5 i  z wyjściem na IEC C7. Każde gniazdo przyłączeniowe wózka WNT 33 posiada  diodę która sygnalizuje prace . Długość przewodu przyłączeniowego wózka WNT 33 z Siecia = 3 m. Wózek WNT 33 do ładowania tabletów posiada uchwyt, który służy do nawijania przewodu zasilającego po skończonej pracy, co ułatwia utrzymanie porządku.

 

By zapewnić prawidłową cyrkulację powietrza w wózku WNT 33 MALOW, w korpusie wykonane zostały otwory wentylacyjne. Po obu stronach wózka zainstalowano uchwyty umożliwiające jego łatwe przemieszczanie. Kółka jezdne wykonane zostały z  gumy nie brudzącej  i mają średnicę ok. 100 mm oraz nośność 150 kg na kółko. Dwa z kółek posiadają dodatkowo hamulec, umożliwiający blokadę ruchu wózka. Blat wózka WNT 33 Malow  wykonany został z płyty z melaminowym pokryciem i występuje w kolorze czarnym, białym, kremowym, popielatym oraz bukowym (za dopłatą). Blat ma grubość 18 mm oraz posiada ścięte rogi i czarne krawędzie. W magazynie dostępne wózki w kolorze  popielatym Ral 7035 .

Posiadamy referencje od naszych zadowolonych klientów.

 

 

Poniżej zestawienie dostępnych kolorów części metalowych wózka :Wszystkie produkowane przez nas metalowe meble i szafy ubraniowe  posiadają odpowiednie certyfikaty:

Certyfikat, który jest gwarantem spełnienia wymagań określonych na podstawie norm PN-EN.

Atest Higieniczny PZH.

Atesty klasyfikacyjne w zakresie reakcji na ogień, certyfikaty zgodności z polskimi normami

Certyfikat ISO 9001, ISO 14001, certyfikaty zgodności z polskimi normami.

Deklaracje bezpieczeństwa użytkowania.

Świadomi  jakości produktów , Malow udziela  rękojmi za wady fizyczne  mebli metalowych  24 miesiące od dnia sprzedaży.