Szafa warsztatowa UWS 515

Dodaj recenzję:
  • Producent: MALOW
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1 312,00 zł 1 613,76 zł

wys 1000 x szer 500 x 500 głęb.

Wyposażenie UWS 515

Metalowa Szafa chemiczna do przechowywania środków łatwopalnych i innych substacji ciekłych.Wyposażona jest w 2 ocynkowane półko-wanienki zapobiegające wyciekowi substancji ciekłych poza obręb szafy, oraz otwory wentylacyjne.Istnieje możliwość przestawiania półek co 25 mm. Konstrukcja zgrzewana
Drzwi szafy posiadają dolną i górną perforację , która zapewnia wentylację wewnątrz szafy. Drzwi wyposażone są w chowane zawiasy oraz uchwyt z zamkiem kluczowym cylindrycznym. Do zamka dołączone są 2 klucze.


Metalowa szafa warsztatowa na chemikalia i inne ciekłe substancje UWS 515 Malow o solidnej  konstrukcji z pełnymi drzwiami z profilem wzmacniającym oraz otworami wentylacyjnymi poprawiającymi cyrkulację powietrza. Drzwi szafy osadzone na zawiasach wewnętrznych, zamykane są zamkiem kluczowym z pokrętłem. Drzwi posiadają otwory, których zadaniem jest zasysanie do szafy powietrza z zewnątrz. Szafa wyposażona jest w 2 przestawne półki wykonane z blachy ocynkowanej, z obrzeżami wokół, zabezpieczające przez wylaniem się  substancji poza wnętrze szafy. Są to tzw. półko wanienki.
Szafy metalowe na chemikalia to profesjonalne meble metalowe. Szafa wykonana jest w nowoczesnej technologii z blachy 0,8mm o sztywności konstrukcji 1mm. Konstrukcja stalowa szafy przed pomalowaniem proszkowym poddana jest procesowi fosforowania żelazowego, które kilka razy bardziej zabezpiecza szafę przed uszkodzeniem powłoki lakierniczej.
Szafki warsztatowe UWS firmy Malow stanowią idealne wyposażanie warsztatu, garażu, czy pracowni każdego majsterkowicza lub profesjonalisty. Szafy wyposażone zostały w półko-wanienki, które zapobiegają wylewaniu się substancji płynnych. W meblach warsztatowych firmy Malow znajdują się także regały, wózki oraz stoły. Możemy stworzyć kompletną i funkcjonalną aranżację . Meble te są stabilne, wytrzymałe oraz odporne na różnego rodzaju wstrząsy i uderzenia.

Szafa UWS 515 to najmniejszy model rodziny szaf UWS. Wykonana została z blachy stalowej, która dla podwyższenia odporności na korozję, pomalowana została w technologii proszkowej.
Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.
Abes posiada w ofercie takze szafy z serii SWM.
Szafa metalowa na chemikalia i środki niebezpieczne , lakiery, farby ,rozpuszczalniki - warsztatowa typ SWM 101s - niska szafa o wysokości 1040 mm oraz typ SWM 201s24 - wysoka duża szafa o wysokości 1990 mm dostępna jest w 16 kolorach. Szafy metalowe na substancje chemiczne i niebezpieczne najczęściej kupowane są przez klientów w kolorystyce: korpus RAL 7035 -  drzwi RAL 1023.

W ABES  zakupisz wiele modeli szaf metalowych warsztatowych, narzędziowych, aktowych,: 800 mm, 1200 mm, 1400 mm zarówno z drzwiami metalowymi jak również z drzwiami przesuwnymi, chowanymi i z drzwiami żaluzjowymi.

ABES oferuje  tanie i solidne meble metalowe, szafy aktowe, szafy kartotekowe,szafy na dokumenty, tanie szafki ubraniowe,sejfy i szafy ognioodporne,metalowe regały magazynowe, szafki szkolne i wiele innych produktów wyposażenia biur, magazynów, pomieszczeń socjalnych.  ABES  autoryzowany przedstawiciel Malow posiada w ofercie wszystkie  szafy aktowe, szafy socjalne, meble warsztatowe, regały metalowe