Zgrzewane meble – szafy zaufane

30-06-2022

Szafy zaufane w biurze to niekiedy konieczność. Jeżeli w niedługim czasie czeka Cię wymiana mebli w przedsiębiorstwie, urzędzie, zakładzie pracy czy banku, koniecznie sprawdź, czym warto się kierować podczas zakupów. Nasze wskazówki pomogą uniknąć Ci pomyłek, które naprawdę obciążają budżet.

Funkcjonalność, design, wygoda i dobra cena: jak to pogodzić?

Biuro stanowi miejsce, które coraz częściej jest oceniane pod względem nie tylko samej funkcjonalności, ale i designu. Obecnie na rynku pojawiają się usługi w zakresie projektowania przestrzeni biurowej, mebli na wymiar oraz innych, „szytych na miarę” usług dla biznesu, urzędów, banków, zakładów pracy czy biur.

Profesjonalne meble zgrzewane stanowią produkty, dzięki którym możliwe będzie zachowanie ciekawego designu miejsca pracy oraz funkcjonalności przy jednoczesnym racjonalnym wydatkowaniu środków. Indywidualne podejście do klienta sprawia, że marce Abes naprawdę można zaufać. Ceny dostosowywane do potrzeb kontrahenta, szafy zaufane o solidnej konstrukcji oraz 30-letnia historia obecności na rynku to aspekty, które pozwalają utwierdzić się w przekonaniu, że może być to naprawdę dobry wybór.

Kolorowe szafy zaufane? Dlaczego nie?! Wybierz design do swojego biura

Obecnie jest wiele możliwości w zakresie dostosowania mebli biurowych do rodzaju wnętrza oraz jego aranżacji. Szafy zaufane nie musza mieć nudnej, szaro-białej kolorystyki, jaka często jest widywana w ośrodkach zdrowia czy kancelariach podatkowych.

Co stoi na przeszkodzie, aby dokumenty trzymać w szafkach, których kolorystyka będzie nieco mocniej nawiązywać do branży, logo czy do samej marki? Szafki zaufane są dostępne w wielu kolorach z palety RAL, przez co łatwo można uzupełnić każdą biurową aranżację o żywy element.

W przypadku szarych albo białych ścian, jakie często są widywane w biurach, żywsza kolorystyka mebli zgrzewanych to istny atut. Warto wziąć to pod uwagę podczas składania zamówienia. Jeżeli jednak mocne barwy nie pasują do danej branży, warto postawić na elegancką szarość, która pasuje zawsze do wszystkiego, klasyczną czerń albo modny ostatnio kolor nude.

Praktyczne szafy zaufane: koniecznie sprawdź to przed zakupem!

Obecnie na rynku mebli biurowych można znaleźć wiele rodzajów szafek i szaf zaufanych. Jaka jest różnica pomiędzy tymi zgrzewanymi od modeli skręcanych? Praktyka pokazuje, że drugi rodzaj szaf zaufanych jest mniej odporny na uszkodzenia, bardziej delikatny i zwyczajnie słabszy jakościowo.

Meble zgrzewane do biura rekomenduje się natomiast wszędzie tam, gdzie oprócz wyglądu i nowoczesnego designu ważna jest, jakość oraz solidność wykonania. Szafki składane oraz skręcane często również sprawiają problemy podczas samego montażu, gdyż ich złożenie wymaga czasu oraz często wyobraźni przestrzennej.

Drewniane szafki nie są tak odporne na częste otwieranie i zamykanie, czasami potrzebują interwencji pracownika obsługi, zdarza się też, że mimo stosunkowo wysokiej ceny, również ich, jakość nie jest najlepsza.

Drewno i metal? Tak, to się dobrze zgrywa i świetnie wygląda!

Metalowe szafy zaufane mogą budzić kontrowersje w biurze, w którym stoją już meble wykonane z drewna. Czy drewno i metal się lubią pod względem aranżacyjnym? Okazuje się, że tak. Zgrzewane szafy zaufane będą doskonale pasować do takiego wnętrza, ponieważ obecnie łączenie ze sobą różnych faktur i materiałów w aranżacjach jest nadal na topie.

Dodatkowo, jeżeli biuro wymaga całościowej wymiany mebli, można pokusić się o komplet dopasowany kolorystycznie lub utrzymany w różnych, ale pasujących do siebie barwach. Takie aranżacje przełamują konwenanse, a przez to mogą być pozytywnie zapamiętane przez klientów, petentów i interesantów.

Metal ma przewagę nad drewnem nie tylko w trwałości, ale też w sposobie pielęgnacji - szybkość czyszczenia oraz łatwość do utrzymania w porządku takich mebli docenią na pewno osoby zajmujące się w biurze sprzątaniem.

Jakość – klucz podczas wyboru mebli do biura – nie tylko szaf zaufanych

Zakup zestawu mebli do biura to nie lada wydatek, dlatego wiele osób chciałoby, aby szafki służyły na długo. Takie podejście jest zdroworozsądkowe, ale niestety nie w każdym sklepie można znaleźć rozwiązania, które sprawdzą się w biurze przez wiele lat.

Szafki zgrzewane zaufane stanowią doskonały wybór dla wszystkich, którym zależy na wysokiej, jakości oraz trwałości materiału. W ten sposób zapewniamy sobie nie tylko oszczędność na częstych zakupach, ale również dobra ochronę dokumentów, które nie powinny być ujrzane przez osoby postronne.