Nasze szafy w Fundacji Edwarda Dwurnika w Warszawie

01-08-2023
 
Radość - tak możemy opisać uczucie, które towarzyszy nam po każdej skończonej realizacji. Szczególnie kiedy realizacja jest tak spektakularna! 
 
Dostarczyliśmy wyjątkowe modele metalowych szaf SRM do Fundacji Edwarda Dwurnika w Warszawie! Metalowe szafy szufladowe modele SRM służą do zabezpieczania- przechowywania plakatów, rysunków, map i innych wielkoformatowych dzieł sztuki (aż do formatu A0).  
 
Dostarczyliśmy dwie 200-kilogramowe szafy (wow!), wstawiliśmy je do budynku Fundacji, zamontowaliśmy je na cokołach i wypoziomowaliśmy. Uwierzcie nam, było to działanie szczególne, ale satysfakcja bardzo duża. 
 
Mamy to szczęście mogąc dołożyć naszą cegiełkę w opiece nad spuścizną Pana Edwarda Dwurnika. Szafy nabyte w Abes to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości. 5 lat gwarancji Malow. Mamy pewność, że prace przechowywane w SRM są dobrze zabezpieczone :) 
 
Dziękujemy Fundacji za możliwość wyposażania ich w meble @Malow i mamy nadzieję, że będą im służyć długo i bez zarzutu  ;) 
 
Zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich szaf metalowych dla Twojej przestrzeni ? Skontaktuj się z nami email lub telefon. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy, przyjedziemy jeżeli będzie taka potrzeba. 
 
tel. 601 262 148       
 
Fundacja zaprasza do oglądania prac Pana Dwurnika, zachęcamy do zapoznania się z jego twórczością. Naprawdę warto! :)