W Abes znowu NOWOŚCI i PROMOCJE!

06-07-2023
 
Dziś przedstawiamy Wam szafki SNB zaprojektowanie specjalnie do przechowywania obuwia. Idealne do szkół, siłowni, szatni pracowniczych, firm i wszędzie tam, gdzie chcemy zapewnić komfortowe i bezpieczne warunki przechowywania butów. 
 
Wykonane z wytrzymałej blachy, gwarantują trwałość i niezawodność, a co najważniejsze, w Abes możesz znaleźć je teraz w specjalnej PROMOCYJNEJ CENIE!
 

Czemu wybrać właśnie SNB do przechowywania obuwia?

Przede wszystkim dlatego, że jest to pewnik jeśli chodzi o bezpieczeństwo i warunki przechowywanego w nich obuwia. Wentylacja, dobra cyrkulacja powietrza, maskownice pomagające utrzymać czystość, a do tego wzmocnione drzwi z różnymi rodzajami zamków (np. jednopunktowe, kłódkowe, szyfrowe). To nie wszystko! Istnieje możliwość korzystania z jednego klucza zarówno do szafy ubraniowej, jak i szafki na buty. Miksuj do woli!
 
Spersonalizuj swoją szatnię, wybierając szafki dostosowane do Twoich potrzeb. Nie zapominaj, że możesz wybrać jeden spośród 16 kolorów RAL w tej samej cenie! 
 
Montaż SNB jest możliwy tylko do podstaw ekonomicznych z siedziskiem, ale nie martw się o to - w świecie szaf można by rzec, że w tym przypadku to standard!
 
Pamiętaj, cenimy sobie Twój komfort - dowozimy, wnosimy i ustawiamy Twoje nowe meble!

Koniecznie odwiedź nasz sklep z metalowymi meblami marki Malow w najlepszych cenach!
 
Masz pytania? Nie czekaj, promocyjne ceny ograniczone do końca września 2023!
 
Koniecznie skontaktuj się ze sprzedawcą, lub odwiedź nasz sklep internetowy.
Czekamy na Twoją wizytę!
 
Tel. 601 262 148