Te same SUMy - więcej możliwości!

30-06-2023

 

W Abes zagościła totalna nowość! Już od dziś możecie znaleźć u nas szafy ubraniowe Malow w nowej odsłonie - z podwójnymi haczykami do przechowywania odzieży!

Teraz zamiast tradycyjnych dwóch sztuk pojedynczych haczyków, w Waszym ulubionym SUMie zagoszczą dwie sztuki podwójnych, stabilniejszych haczyków. Nowy haczyk nie obraca się swobodnie na drążku, co znacznie ułatwi zawieszanie odzieży oraz przedmiotów większych gabarytów, takich jak na przykład torby bądź plecaki.

Przyjrzyjmy się SUMom w naszym sklepie i oceńmy sami! SUM 420 W to pełna wygoda - lusterko, dwie komory, drążek, wentylacja. A może potrzebujesz połączenia klasycznej szafy socjalnej z nowoczesnymi rozwiązaniami? Wtedy sięgnij po MSUM 420V - niezastąpionego lidera wśród szaf socjalnych, dodatkowo wyposażonego w gniazdo elektryczne z dwoma portami USB. A od teraz każdy SUM wyposażony jest w dwa podwójne haczyki!

Codziennie staramy się ulepszać naszą ofertę. Prężnie się rozwijamy i dbamy o każdy szczegół w meblach, które znajdziecie na naszej stronie. Mała zmiana, ale na lepsze.

W SUMie nie ma na co narzekać!

Pamiętaj, cenimy sobie Twój komfort - dowozimy, wnosimy i ustawiamy Twoje nowe meble!

Koniecznie odwiedź nasz sklep z metalowymi meblami marki Malow w najlepszych cenach!

tel. 601 262 148