Szkoła - czy może być przyjemna?

22-05-2022

Szkoła większości ludzi kojarzy się  z miejscem, w którym dzieci i młodzież spędzają większość czasu. W murach placówek edukacyjnych spędzamy kilkanaście lat życia. Warto zadbać o to, żeby ten czas wspominany był z uśmiechem, a  sama szkoła wzbogaciła się o dobre opinie rozsyłane przez Internet i "marketingiem szeptanym" - jak wiadomo, niezwykle skutecznym.

Pomocne jest w tym zadbanie nie tylko o stronę wartości edukacyjnych, czy dobór grona pedagogicznego, ale także wystrój i dbałość o zdrowie młodych organizmów.  

Dopasowane do potrzeb

Meble szkolne stanowią fundamentalną wartość wystroju. Muszą być nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Idealnie, jeżeli dodatkowo są ergonomiczne i dopasowane do wymagań młodych ludzi w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju.

Dlatego też firma  Malow, kierując się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, oferuje szafki szkolne w dwóch wysokościach. Dzieci młodsze ucieszą się z półtorametrowych, do których sięgną z łatwością, przechowując tam podręczniki, stroje na zmianę, czy prace plastyczne.

W miarę wzrostu, dla starszych dzieci i młodzieży, przewidziano szafki o wysokości 180 cm, pozwalające dodatkowo oszczędzić schylania i zapewniające większą przestrzeń do przechowywania rosnącej liczby i ciężaru podręczników i pomocy naukowych. Bez względu na wysokość, kolorowe szafki szkolne Malow pozwolą na ochronę młodych kręgosłupów, tak mocno nadwyrężanych koniecznością wielogodzinnego siedzenia i dźwiganiem przeciążonych plecaków. 

Kolorowy zawrót głowy

Szafki szkolne to nie tylko miejsce, w którym można zostawić ciężkie podręczniki i zeszyty, oszczędzając dziecku codziennego dźwigania przyczyniającego się do coraz częstszych skrzywień i deformacji kręgosłupa, dających skutki na całe życie.

To również ważny element dekoracji i  wystroju szkolnych wnętrz. Ważna jest zarówno solidność ich wykonania, bezpieczeństwo jak i atrakcyjny wygląd. Kolorowe szafki Malow, dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu producenta, zapewniają trzy w jednym.

Dodatkowo w bonusie - komfort użytkowania.  Firma  w ofercie ma aż szesnaście barw standardowych, które można dowolnie łączyć wybierając albo szafki w kolorach jednolitych, kompozycje barw, a nawet malowanie ombre - czyli cieniowanie.

Można łączyć je w dowolne kompozycje, wielobarwne, monochromatyczne, stonowane, krzykliwe, a nawet futurystyczne! Zarządcy budynków, którzy  pragną dodatkowego urozmaicenia, na pewno zainteresują się możliwością nałożenia na szafki nadruków.

Nauka przez zabawę

Jak wiadomo - bez względu na wiek, najłatwiej uczy się przez zabawę. Dlatego też ogromnie ważne jest zapewnienie przestrzeni edukacyjnej, która będzie nie tylko estetyczna, ale i ciekawa. Odprężony umysł łatwiej wchłania wiedzę. Kiedy jest ona podana w formie wręcz smakowitej, jest doskonale.

Taką możliwość oferują nadruki UV na szkolnych szafkach. Mapa świata, a może Europy? Znane postaci historyczne? Plansze anatomiczne? A może tabele pomocne w nauce przedmiotów ścisłych, czy języków obcych? Teraz nie stanowi to żadnego problemu.

Oferujemy szeroką gamę wzorów i kolorów, dodatkowo z możliwością nałożenia wysokiej jakości nadruków pobranych  z internetowych banków grafiki. Możemy wykonać też nadruk ze zdjęć dostarczonych przez Klienta.

To ostatnie będzie świetnym rozwiązaniem w przypadku,  w którym przestrzeń przeznaczona w szkole do wypoczynku, ma z założenia nie zawierać treści edukacyjnych, a wyłącznie rekreacyjne. 

Szkoła to niemal drugi dom dla młodych ludzi. Warto zadbać o jej funkcjonalność i estetykę tak, żeby kolejne pokolenia  chętnie wracały w szkolne mury, ciepło wspominając spędzony w nich czas.