Szafy gospodarcze MSU Malow

29-04-2022

Szafy gospodarcze MSU Malow pomogą zadbać o porządek

Sezon na porządek trwa przez cały rok. Warto jednak zaopatrzyć się w meble, które ułatwią jego utrzymywanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, prezentujemy szafy gospodarcze MSU firmy Malow - wielofunkcyjne i znakomicie sprawdzające się w przechowywaniu wszystkich niezbędnych artykułów gospodarstwa domowego- od strojów roboczych po detergenty i chemię.

Nasze szafy dzięki uniwersalnej budowie pozwalają na umieszczenie w nich różnych materiałów, bez konieczności samodzielnego odgradzania ich od siebie. Mają wymiary standardowych szaf socjalnych, co gwarantuje dopasowanie do mebli z innych kolekcji.

Cztery warianty szaf gospodarczych MSU Malow do wyboru

Proponujemy cztery warianty szaf. Pierwszym z nich jest standardowa, dwudrzwiowa szafa metalowa wyposażona w zestaw czterech półek. Kolejna przedzielona jest pionową przegrodą, oddzielającą od siebie stronę zaopatrzoną w cztery półki od strony z półką oraz drążkiem i haczykami, które znakomicie spełnią się w przechowywaniu ubrań.

Trzecia szafa podobnie jak poprzednia składa się z dwóch części- pierwszej zapełnionej półkami oraz drugiej, wzbogaconej o uchwyty na wiadro, mopy czy szczotki. Ostatni wariant to szafa z pionową podziałką, o dwóch stronach składających się z jednej półki, drążka oraz haczyków.

Szafa gospodarcza którą możesz rozbudować

Meble mają również możliwość rozbudowania. W ofercie dodatkowych elementów znaleźć można dodatkowe nóżki, które regulowane są w zakresie 10 mm, cokół, daszek, który dzięki nachyleniu pomaga w utrzymaniu porządku, a także podstawę z siedziskiem, która ma możliwość zamontowania w niej półki na buty. Możliwy jest też zakup nadstawki, dzięki której zwiększy się ilość miejsca do przechowywania.

Szafy przeznaczone są do pomieszczeń wewnętrznych. Ze względu na dostawę mebla w całości nie musisz martwić się o jego składanie. Szafy posiadają otwory w ścianach bocznych, które umożliwiają połączenie z innymi meblami, a także w ścianie tylnej, pozwalające na przymocowanie ich do ściany pomieszczenia. Wszystkie są dwudrzwiowe, zamykane wspólnym zamkiem i ryglowane w dwóch punktach.

Półki mogą utrzymać ciężar do 10 kilogramów, wszystkie są nitowane do korpusu na stałe. Szafy są też wentylowane. Istnieje możliwość wyboru spośród 16 różnych kolorów z palety RAM, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy 5 lat gwarancji na produkty Malow - jesteśmy przekonani o ich najwyższej jakości. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!