Szafki BHP - Gdzie znajdują zastosowanie oraz czym kierować sie przy zakupie?

10-02-2017

Oferowane przez nas Szafki BHP  doskonale sprawdzają się pomieszczeniach socjalnych, zapleczach oraz szatniach różnego rodzaju ośrodków sportowych, a także biur, szkół oraz instytucji. Szeroki asortyment gwarantuje zrealizowanie najbardziej zróżnicowanych potrzeb użytkowników. Także tych najbardziej wymagających.  Nasze szafki bhp kupowane sa przez klientów indywidualnych i użytkowane w loftach.

Proponowane przez nas szafki BHP pomagają w utrzymaniu porządku oraz właściwej organizacji w danym obiekcie. Szafki umożliwiają wygodne i bezpieczne przechowywanie rzeczy osobistych przez pracowników oraz klientów. Posiadamy szafki BHP jedno, dwu lub trzydrzwiowe, o różnych szerokościach i wysokościach. Dodatkowo szafa może zostać wyposażona w nóżki, cokół lub podstawę z ławeczką. Szafki lakierowane są ekologicznymi farbami  proszkowymi. Dzięki temu są one trwałe i odporne na uszkodzenia.

Solidna  konstrukcja  wykonana z wysokiej jakości materiałów wyróżnia nasze szafy spośród wielu innych dostępnych na rynku. Na drzwiach szafki wykonane są otwory wentylacyjne zapewniając tym samym dobrą cyrkulację powietrza. Wewnątrz niektórych modeli  szafki BHP  w standardzie wykonania znajduje się podział na dwie części, pozwalający na przechowywanie czystej i brudnej odzieży oddzielnie. Na zewnętrznej stronie drzwi przymocowany został samoprzylepny wizytownik, dzięki któremu można opisać szafki .Wewnątrz szafki BHP znajduje się półka górna oraz wieszak i lusterko. Każda część wyposażona jest w drążek ubraniowy z haczykami.

Estetyczna aranżacja wnętrza i atrakcyjnym design to zasługa szerokiej  palety kolorów RAL oraz możliwości wykonania własnego nadruku na szafce. W szafkach ubraniowych może być zastosowane zamkniecie na zamek  z kluczem lub uchwyt przystosowany do zawieszenia kłódki . Istnieje możliwość zamówienia klucza Master umożliwiającym otwarcie zakupionych szafek.