Szafka narzędziowa w Twoim warsztacie samochodowym

13-03-2017

Szafka narzędziowa

Szafka narzędziowa SZW jest uniwersalnym i funkcjonalnym meblem sprawdzającym się zarówno w zakładach produkcyjnych, fabrykach, garażach, jak i warsztatach samochodowych.
Dzięki niej możliwe jest łatwe i praktyczne przechowywanie narzędzi i sprzętu. Szafka narzędziowa została wykonana z najwyższej, jakości materiałów.


Szafka narzędziowa SZW posiada wszystkie szuflady zamykane równocześnie za pomocą  zamka centralnego. System ten zapobiega jednoczesnemu wysunięciu kilku szuflad. Dopuszczalne obciążenie jednej szuflady wynosi 75 kg. Na życzenie klienta wyposażamy szafy w blat gumowy lub blat ze sklejki w metalowej ramce. Szafka narzędziowa SZW może zostać dodatkowo wyposażona w wewnętrzne przegrody do szuflad.

Cechami charakterystycznymi dla szafki narzędziowej są wysoka, jakość wykonania, wzmocniona konstrukcja oraz wszechstronność jej zastosowania. Szafka narzędziowa SZW doskonale sprawdza się również w warsztatach przydomowych gdzie narzędzia zawsze trzeba mieć w zasięgu ręki. W swojej ofercie posiadamy szafki narzędziowe o różnej ilości oraz głębokości szuflad.