Sposób umieszczania kluczy, akcesoriów oraz instrukcji w wyrobach MALOW

22-03-2022

 

W nawiązaniu do pytań od naszych klientów dziś kilka słów na temat umieszczenia kluczy oraz innych akcesoriów w produktach tj. szafach metalowych  firmy Malow.

Szafy Malow dokładnie zapakowane

Słowem wstępu o opakowaniu zewnętrznym szaf metalowych. Malow nasz producent standardowo pakuje szafy na czas transportu. Wszystkie szafki posiadają zabezpieczony wieniec górny oraz dolny za pomocą kartonowej czapy, narożniki szafy posiadają osłony w postaci kartonowych kątowników Całość szafy dokładnie zabezpieczona jest przezroczystą folią typu stretch. Do transportu szafki Malow nie są pakowane na palety.

Akcesoria dodatkowe w szafach metalowych Malow

Po odpakowaniu szafy z powyższego opakowania klienci zaczynają zastanawiać się gdzie szukać akcesoriów dodatkowych  oraz kluczy.

Drzwi w szafach ubraniowych oraz tzw. skrytkowych modele Sus są zamknięte na czas transportu na klucz.

Jeden zabezpieczony komplet kluczy zamocowany jest na zawiasie drzwi za pomocą sznurka. I w efekcie tuż po odpakowaniu szafki  z foli, ukazuję się on na froncie szafki.
Pozostałe klucze ( jeżeli szafa ma więcej niż jedne drzwi) umieszczone są w woreczku foliowym, przyklejonym za pomocą taśmy do półki wewnątrz komory szafy.


Akcesoria dodatkowe stanowiące wyposażenie metalowych szaf socjalnych typu lusterko i haczyk na ręcznik umieszczone są w woreczku foliowym, przyklejonym za pomocą taśmy do wieńca dolnego lub do półki na której znaleźliśmy pozostałe klucze do szafki.

Instrukcja mebli metalowych Malow

Instrukcja użytkowania metalowych mebli Malow jest również wkładana wewnątrz szafki obok woreczka z akcesoriami i kluczami.

Inaczej sytuacja ma się w szafach biurowych typu Sbm oraz warsztatowych. Drzwi główne w tych szafach nie są zamykane na klucz na czas transportu. Szafy te posiadają zamek ryglujący drzwi w dwóch punktach ( górny i dolny rygiel wchodzi w korpus szafki).
Półki oraz uchwyty do ich mocowania (jeżeli szafa takowe posiada w standardzie) umieszczone są w wieńcu dolnym oraz są zabezpieczone by nie uległy zniszczeniu w czasie transportu.

Klucze do zamknięcia szafy zabezpieczone są w foliowym woreczku za pomocą taśmy do półek. Znajduje się tam również instrukcja użytkowania wyrobu.