Przeznaczenie szafy kartotekowej

20-02-2017

Nowoczesne szafy kartotekowe to idealne rozwiązanie dla biur, urzędów, gabinetów lekarskich, kancelarii prawnych, księgowych oraz innych miejsc gdzie konieczne jest przechowywanie  akt bądź innej dokumentacji w teczkach zawieszkowych. Metalowe szafy kartotekowe z oferty firmy MALOW  są estetyczne i  funkcjonalne.

Szafy kartotekowe pozwalają zachować porządek w dokumentacji i stanowią stylowe uzupełnienie biurowego wnętrza. Szafy kartotekowe występują w różnych wielkościach. Jednak najbardziej rozpowszechniony format szaf kartotekowych , to A4. Szuflady są przystosowana do teczek zawieszkowych. Maksymalne obciążenie szuflady to 50 kg. Każda oferowana przez nas szafa kartotekowa wyposażona jest w solidny zamek kluczowy.

System ryglujący pozwala na zamknięcie wszystkich szuflad jednocześnie. Producent zadbał o to, aby szafy kartotekowe miały funkcję blokady wysuwu – oznacza to, że w danej chwili może być wysunięta wyłącznie jedna szuflada. Rozwiązanie to zapobiega przeważeniu i przewróceniu się szafki. Standardowe wyposażenie szafki kartotekowej to plastikowe szyldziki przeznaczone do naklejenia na szuflady  by oznaczyć zawartość szuflady. W Pracy spędzamy znaczną część dnia, dlatego wybierając meble, należy zwrócić uwagę na kolory, gdyż mają  istotny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego w standardzie oferujemy 16 kolorów z palety RAL, które będą pasowały do wystroju każdego wnętrza.


Tak więc, metalowe szafy kartotekowe z oferty firmy Abes to doskonały sposób zarówno na wygodne oraz bezpiecznie, jak również i reprezentacyjne urządzenie każdego biura. Bardzo duży  wybór szaf kartotekowych sprawia, że mogą znaleźć zastosowanie w każdym pomieszczeniu, spełniając potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.