Pomożemy na każdym etapie - nam również zależy na Twojej satysfakcji

23-06-2022

Propozycja przedstawiona w tytule ma swój głęboki sens. Jak mawiali nasi przodkowie - "kto tanio kupuje, ten dwa razy płaci". Rzeczywiście oszczędności na tzw. okazjach okazują się pozorne i czasem bardzo przykre w skutkach, nie tylko finansowych.

Jako firma handlowa działająca na rynku od 30 lat na rynku doskonale znamy tę prawidłowość, jak również siłę marketingu szeptanego, dlatego stawiamy na najwyższą jakość zarówno produkcji, jak i doradztwa czy serwisowania. Dobre opinie naszych Klientów i polecenia, są najwyższym uznaniem i satysfakcją.  

W trosce o środowisko

Projektując i  wykonując produkty  Malow nie zapomina o klimacie i ochronie środowiska. Dysponuje własną farmą fotowoltaiczną, która w na przełomie wiosny i lata 2022 roku pokrywa aż 30 % zapotrzebowania energetycznego firmy. Emisja gazów cieplarnianych jest przecież przyczyną katastrofy klimatycznej, której skutków doświadczamy wszyscy. Dzięki zastosowaniu energii odnawialnych fabryce zapobiegamy pogłębianiu się jej, zatrzymując rocznie ponad 700 ton dwutlenku węgla. Dzięki zastosowaniu wysokospecjalistycznych technologii, z kolei,  oszczędzamy też corocznie 18 000 drzew

Transparentnie od A do Z

W trosce o jakość produktów Malow wyposażył fabryki nie tylko w najnowsze linie technologiczne, które gwarantują wysoką jakość produktów, potwierdzaną  certyfikatami ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015. Na miejscu dysponują  CBR - Centrum Badań Rozwoju, w którym testowane są wyprodukowane towary. Wyspecjalizowani pracownicy każdego szczebla czuwają nad prawidłowym przebiegiem pracy, co pozwala na eliminowanie błędów na każdym etapie. Działania są transparentne i zapoznać się z nimi może każdy Klient, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Taka postawa znajduje odzwierciedlenie w uznaniu partnerów i odbiorców.

Jakość za rozsądną cenę 

Wszelkiego rodzaju "nadzwyczajne okazje" powinny zawsze wzbudzić czujność. Podobnie jak drugi margines - astronimicznie wysokich kosztów. Malow dba o to co oczywiste - jakość, nie zapominając i o bezpieczeństwie portfeli Klientów. Przecież sami też nimi jesteśmy w wielu innych sytuacjach i podobnie jak każdy, cenimy sobie  jakość za rozsądną cenę. Chcąc uniknąć przykrych w skutkach wpadek i strat, stawia się  na wysoką jakość, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i przystępną cenę, a często nawet konkurencyjną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przekonają się Państwo, że jest bardzo szeroka i w korzystnej cenie. Oferujemy też wiele innych udogodnień i gratyfikacji. 

Liczne certyfikaty potwierdzające jakość i bogata oferta

Podstawowe wzory produktów to jedynie etap wyjściowy. Konstrukcja umożliwia niemal dowolne ich łączenie i tworzenie zabudowy dostosowanej do potrzeb, oczekiwań i możliwości Klientów i pomieszczeń. Pomagamy też w spersonalizowaniu kolorami. Oferujemy na wstępie paletę 16 barw, które można łączyć w dowolne kompozycje, lub same je uatrakcyjniać, przez cieniowanie ombre lub dodanie naklejek. Produkowane meble i sprzęty są bezpieczne zarówno pod względem mechanicznym, jak i chemicznym. Dzięki temu są z powodzeniem stosowane w szkołach, świetlicach i innych miejscach, gdzie przebywają najmłodsi.. 

Kolorowy zawrót głowy

Paleta barw, możliwe kombinacje i dodatkowe dekoracje, zasługują na osobną notkę. Wspominana wcześniej paleta 16 barw to oferta, zaledwie podstawowa. Opracowaliśmy i opatentowaliśmy unikalną metodę proszkowego malowania blachy ombre, dzięki czemu ostateczny wygląd mebli ograniczony jest wyłącznie kreatywnością. Dodatkowo oferujemy możliwość ozdobienia ich naklejkami - wykonywanymi nie tylko standardowo, ale także ze zdjęć, z banków grafik, których zapasy są niewyczerpane, oraz podesłanych przez Klienta.