Metalowa szafa gospodarcza SMD firmy MALOW - Co ją wyróżnia?

07-02-2017

Metalowa szafa gospodarcza SMD firmy MALOW jest to komfortowy produkt który służy do przechowywania odzieży, środków czystości oraz drobnego sprzętu do sprzątania: szczotek, mopów, ścierek itp. Budowa  szafy zapewnia praktyczne uporządkowanie potrzebnych przedmiotów oraz umożliwia do nich łatwy dostęp.

Szafa gospodarcza Smd w zależności od potrzeb wyposażona jest w cztery nieprzestawne półki ,przedział z półkami i przedział ubraniowy lub przedział z półkami i miejscem na wiadro i szczotki. . Szafa gospodarcza produkcji Malow charakteryzuje się solidną stalową konstrukcją.  Stabilność i wytrzymałość szaf potwierdzają  otrzymane referencje od naszych klientów.

Obszerna paleta kolorów Ral umożliwia perfekcyjną aranżacje wnętrza. Szafka gospodarcza SMD została wykonana z blachy o grubości 1,0 mm. Pozostałe elementy, takie jak drzwi i półki, wykonane zostały z blachy o grubości 0,8 mm. W plecach szafki znajdują się umożliwiające odpowiednią wentylację wywietrzniki. Brak ścianki rozdzielającej na dole szafki pozwala na umieszczenie np. wiadra. 

Szafa gospodarcza metalowa SMD opracowana została w oparciu o sugestie ekip sprzątających lecz swoje zastosowanie znajdują zarówno w przestrzeniach produkcyjnych, jak i w pomieszczeniach socjalno-gospodarczych w firmach, sklepach i obiektach użytku publicznego. Szafy występują w różnych wersjach i szerokościach w zależności od potrzeb użytkownika. Szafa gospodarcza zamykana jest zamkiem kluczowym o podwójnym ryglowaniu (u dołu oraz u góry).  Istnieje możliwość zamówienia szafy gospodarczej zamykanej zamkiem na kłódkę.